Biuletyn Informacji Publicznej
Cena Benzyny 95: 6,27 PLN
Cena Oleju Napędowego: 6,27 PLN
Cena Gazu: 89,00 PLN
Ostatnia aktualizacja: 2024-07-26 13:14:08

Zakład Gospodarki Komunalnej w Andrychowie

Oferta Pracy: Pracownik budowlany, brukarz

Praca

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. 34-120 Andrychów, ul. Batorego 24

Stanowisko: Pracownik budowlany, brukarz

Opis stanowiska:

Do zadań Pracownika będzie należało m. in:

  1. wykonywanie zleconych prac budowlanych i drogowych z uwzględnieniem przepisów BHP i PPoż;
  2. uzupełnianie brakujących elementów konstrukcji;
  3. Montaż płyt kartonowo-gipsowych, szpachlowanie, prace murarskie i malarskie;
  4. Montaż elementów wykończenia;
  5. Układanie kostki brukowej i krawężników;
  6. Obsługa urządzeń technicznych;
  7. Kontrolowanie na bieżąco jakości wykonywanych prac.

Wymagania: doświadczenie na w/w stanowisku, samodzielność w działaniu, sumienność
i dokładność, zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Rodzaj pracy: umowa o pracę poprzedzona okresem próbnym.
Proszę o składanie aplikacji do dnia 31.07.2024 r.

Dane kontaktowe: Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o., 34-120 Andrychów,
ul. Batorego 24

Tel: 33 875 36 61, email: zgk@zgkandrychow.pl.

Przypominamy! Wraz z nadesłanym CV prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 ze zm.)